Rada města zvolila jednatelem Hofericu, ODS volbu vetovala

V rubrice Zpravodajství

Dusná atmosféra na chebské radnici doprovázející spor o průběh výběrového řízení na jednatele městské společnosti Lesy města Chebu kulminovala při čtvrteční volbě. Rozhádaná koalice nakonec na zasedání Rady města svou většinou zvolila pravou ruku zesnulého Jiřího Dejmka, dosavadního ředitele Ing. Zdeňka Hofericu.

Rozhněvaní zástupci ODS však proti ČSSD a Volbě pro město uplatnili právo veta a vyžádali si nové výběrové řízení, které má proběhnout na podzim. Vše odůvodnili „dezinformační mediální kampaní“, která se podle nich proti nim vedla.

Informace v našich článcích byly čerpány od členů komise z TOP 09, Svobodných a ČSSD. Zástupci ODS Linda a Mraček, kteří byli členy výběrové komise a podle jiných členů měli toto řízení manipulovat, nám přes závažná obvinění odmítli pro článek poskytnout jakékoliv informace.

Více o kauze píše i Mladá fronta DNES a Parlamentní listy.

Mohlo by Vás zajímat:

Pravidla od 7. dubna: běh či kolo na silnici stále s rouškou, běh na zlaté dráze bez roušky

Vláda České republiky včera (6. 4.) upravila některé podmínky vztahující se k zákazu volnému pohybu osob. Po zveřejnění úplného znění

Read More...

Z Chebu je dočasně opět vojenské město, armáda hlídá hranice

Vojenská tradice města Chebu se po dvou dekádách opuštěných armádních objektů oprašuje. Alespoň dočasně. Od minulého pondělí jsou v tzv.

Read More...

Na Krajinku smíte, ale nedávejte se do řeči se známými

Krásné jarní počasí, vysoké teploty a prázdniny dětí vs. světová pandemie a zákaz volného pohybu osob v ČR. Můžeme tedy

Read More...

Mobile Sliding Menu