Soutěž o lístky na páteční koncert Beatles revival v Krajince

V rubrice Zpravodajství

Ve spolupráci s KC Svoboda Cheb pořádáme soutěž o 6 lístků na páteční koncert kapely The Backwards, která je považována za světovou Beatles revivalovou špičku. Koncert se uskuteční v pátek 29.8.2014 od 20:00 v areálu Krajinky.

Soutěžní otázka zní: Ve kterém roce vyhrála skupina The Backwards na prestižní soutěži New York Beatlesfeste?

Odpovědi zasílejte na náš mail info@zpravyzchebu.cz nebo do našich facebookových zpráv facebook.com/chebnews  do čtvrtka 28.8. 20:00. Ve čtvrtek večer poté vylosujeme a zveřejnímě jména šesti šťastných výherců.

 Více o kapele na: http://www.thebackwards.sk/sk/home/

Pravidla soutěže:

1. Soutěž není nijak sponzorována, administrována ani spojena se společností Facebook.

2. Účastí v soutěži potvrzuje účastník soutěže souhlas s těmito soutěžními pravidly.

3. Pořadatel si vyhrazuje právo bez udání důvodu vyloučit účastníka soutěže, jehož chování či facebookový profil vykazuje známky nekalého či podvodného jednání (např.: duplicitní facebookový účet, falešný facebookový účet).

4. Pořadatel si dále vyhrazuje právo vyloučit účastníka soutěže, jehož chování či facebookový profil odporuje pravidlům sociální sítě Facebook.

5. Pořadatel soutěže neručí za jakékoliv technické problémy v souvislosti s účastí v akci (například funkčnost sítě Facebook). Pořadatel dále neručí za doručení zprávy (e-mailu), kterým bude zasílána informace o výhře.

6. Pořadatel si vyhrazuje právo ze závažných důvodů soutěž zkrátit, přerušit nebo zrušit či změnit její pravidla. Pořadatel si rovněž vyhrazuje právo výměny výher za výhry, které jsou odpovídající náhradou. Výhra v soutěži není právně vymahatelná.

 

 

Mohlo by Vás zajímat:

K Chebu patří Masaryk i Bismarck, říká historik Kosatík

T. G. Masaryk byl velikán i drsňák, říká v rozhovoru historik Pavel Kosatík. Vysvětluje také, proč je dobré si

Read More...

Památkář se v roce 1967 snažil zachránit kostel sv. Anny u Chebu

Unikátní dokumenty o někdejším poutním kostele sv. Anny v Horním Pelhřimově u Chebu dnes na Facebooku zveřejnil chebský občan

Read More...

Výběr jednatele společnosti TEREA: fraška nebo jen kritika opozice?

Na čtvrtečním jednání (11. 4. 2019) chebského zastupitelstva se bude mj. schvalovat nominace Martina Černíka (ČSSD), vítěze nedávného výběrového

Read More...

Mobile Sliding Menu