Pohár krále ledu ročníku 2006

V rubrice Zpravodajství

V úterý 28. 10. 2014 se na zimním stadionu v Chebu uskutečnil první ročník turnaje o „Pohár krále ledu ročníku 2006“. Vlastně se jednalo o jeho první část, protože samotný turnaj má čtyři díly. Kdo přišel, mohl zažít super atmosféru, protože rodiče opravdu hodně fandili a povzbuzovali svoje ratolesti. Výsledky byly i dvouciferné, takže k vidění bylo mnoho gólů. Sem tam se objevila nějaká strkanice, nevole rodičů, když se nedařilo těm jejich, ale celková atmosféra skvělá.

Vše se vydařilo, pořadatelé turnaj zvládli a na závěr? Přece rozesmáté tváře stovky kluků a sem tam i nějaké holčičky, protože všichni si nějakou medaili odnesli. Takže díky městu za podporu, pořadatelům za námahu a dětem za chuť se hýbat a makat. A kdo bude chtít, může to všechno vidět 2. 1. 2015 na zimáku v Chebu na vlastní oči. Stojí to za to.

— Václav Procházka,Minorités Nationale o.p.s.

Mohlo by Vás zajímat:

Pravidla od 7. dubna: běh či kolo na silnici stále s rouškou, běh na zlaté dráze bez roušky

Vláda České republiky včera (6. 4.) upravila některé podmínky vztahující se k zákazu volnému pohybu osob. Po zveřejnění úplného znění

Read More...

Z Chebu je dočasně opět vojenské město, armáda hlídá hranice

Vojenská tradice města Chebu se po dvou dekádách opuštěných armádních objektů oprašuje. Alespoň dočasně. Od minulého pondělí jsou v tzv.

Read More...

Na Krajinku smíte, ale nedávejte se do řeči se známými

Krásné jarní počasí, vysoké teploty a prázdniny dětí vs. světová pandemie a zákaz volného pohybu osob v ČR. Můžeme tedy

Read More...

Mobile Sliding Menu