Ustoupí park v centru města fast foodu McDonald’s?

V rubrice Zpravodajství

Na redakci Zpráv z Chebu se v poslední době obrátilo několik čtenářů s informací, že Rada města v prosinci roku 2012 dvakrát projednávala možnost odprodeje pozemků ve vlastnictví města (park v sousedství OBI) pro možnost vybudování restaurace McDonald’s typu McDrive (s možností obsluhy z okénka auta). Záměr prodeje nemovitosti lze najít na webu města (odkaz zde). Poprvé radní záměr k prodeji neschválili, o několik dní později však již ano.  

Zatím byl zveřejněn pouze záměr prodeje nemovitosti. Předpokládáme, že možnost ztráty parku za účelem vybudování restaurace McDonald‘s s příjezdovými komunikacemi bude řádně zvážena a prodiskutována s občany v souladu s programovým prohlášením současné radniční koalice (viz bod „projekty zásadního významu budou veřejně projednávány s občany“).

Zprávy z Chebu zaslaly dotazy související se záměrem zrušení parku na majetkoprávní odbor a budou své čtenáře o dalším vývoji tohoto případu informovat.

Mohlo by Vás zajímat:

Pravidla od 7. dubna: běh či kolo na silnici stále s rouškou, běh na zlaté dráze bez roušky

Vláda České republiky včera (6. 4.) upravila některé podmínky vztahující se k zákazu volnému pohybu osob. Po zveřejnění úplného znění

Read More...

Z Chebu je dočasně opět vojenské město, armáda hlídá hranice

Vojenská tradice města Chebu se po dvou dekádách opuštěných armádních objektů oprašuje. Alespoň dočasně. Od minulého pondělí jsou v tzv.

Read More...

Na Krajinku smíte, ale nedávejte se do řeči se známými

Krásné jarní počasí, vysoké teploty a prázdniny dětí vs. světová pandemie a zákaz volného pohybu osob v ČR. Můžeme tedy

Read More...

Mobile Sliding Menu