Ustoupí park v centru města fast foodu McDonald’s?

V rubrice Zpravodajství

Na redakci Zpráv z Chebu se v poslední době obrátilo několik čtenářů s informací, že Rada města v prosinci roku 2012 dvakrát projednávala možnost odprodeje pozemků ve vlastnictví města (park v sousedství OBI) pro možnost vybudování restaurace McDonald’s typu McDrive (s možností obsluhy z okénka auta). Záměr prodeje nemovitosti lze najít na webu města (odkaz zde). Poprvé radní záměr k prodeji neschválili, o několik dní později však již ano.  

Zatím byl zveřejněn pouze záměr prodeje nemovitosti. Předpokládáme, že možnost ztráty parku za účelem vybudování restaurace McDonald‘s s příjezdovými komunikacemi bude řádně zvážena a prodiskutována s občany v souladu s programovým prohlášením současné radniční koalice (viz bod „projekty zásadního významu budou veřejně projednávány s občany“).

Zprávy z Chebu zaslaly dotazy související se záměrem zrušení parku na majetkoprávní odbor a budou své čtenáře o dalším vývoji tohoto případu informovat.

Mohlo by Vás zajímat:

K Chebu patří Masaryk i Bismarck, říká historik Kosatík

T. G. Masaryk byl velikán i drsňák, říká v rozhovoru historik Pavel Kosatík. Vysvětluje také, proč je dobré si

Read More...

Památkář se v roce 1967 snažil zachránit kostel sv. Anny u Chebu

Unikátní dokumenty o někdejším poutním kostele sv. Anny v Horním Pelhřimově u Chebu dnes na Facebooku zveřejnil chebský občan

Read More...

Výběr jednatele společnosti TEREA: fraška nebo jen kritika opozice?

Na čtvrtečním jednání (11. 4. 2019) chebského zastupitelstva se bude mj. schvalovat nominace Martina Černíka (ČSSD), vítěze nedávného výběrového

Read More...

Mobile Sliding Menu