Víkend v Chebu: tanec, protesty i britské kapely

V rubrice Zpravodajství

Podle předpovědí nás čeká zřejmě zatažený až deštivý víkend. Přinášíme několik tipů, jak s ním naložit.

 

 

 

 

 

 

JARMARK

V sobotu dopoledne lze navštívit tradiční dobročinnou událost – Jarmark radosti. Ten bude probíhat v prostorách chebské VOŠ (tzv. Česká škola) od 10 hodin. Více informací v reportáži rádia Egrensis: http://vimeo.com/64293581

DIVADLO

Od 19 hodin bude mít derniéru inscenace ruského klasika A. P. Čechova Tři sestry. Hra v podání místní divadelní scény se hrála více než 2 roky. Naposledy se také v Chebu coby domácí herec představí Petr Konáš.

PROTESTNÍ POCHOD

Kdo nesouhlasí s plánovanou realizací jihovýchodního obchvatu, může si jít zaprotestovat. A to formou protestního pochodu od Památníku obětem železné opony na hraniční přechod Svatý Kříž, kde proběhne setkání s občany Waldsassenu.

 

KAPELY Z UK

Jak avizuje facebooková stránka chebského klubu Jazz Rock Café, mohou se příznivci drum and bass těšit na sobotní vystoupení Aztek Core. V neděli pak do klubu zavítají britské kapely Alright the captain (na videu) a Bear Makes Ninja.

http://youtu.be/oImmdK4bg30

TANEC

Vyznavači tance přijdou na své v sobotu od 13 hodin v Kulturním centru Svoboda, kde se uskuteční postupová soutěž v tanečním sportu Cena města Chebu.

FOTBAL

Místní celek Hvězdy Cheb nastoupí v sobotu od 17 hodin na stadionu Lokomotivy proti týmu Sokol Žlutice.

POHÁDKA

Čínská hedvábná legenda – tak zní název představení pro děti a rodiče, které se uskuteční v neděli od 15 hodin v KC Svoboda.

 

 

 

 

 

Mohlo by Vás zajímat:

K Chebu patří Masaryk i Bismarck, říká historik Kosatík

T. G. Masaryk byl velikán i drsňák, říká v rozhovoru historik Pavel Kosatík. Vysvětluje také, proč je dobré si

Read More...

Památkář se v roce 1967 snažil zachránit kostel sv. Anny u Chebu

Unikátní dokumenty o někdejším poutním kostele sv. Anny v Horním Pelhřimově u Chebu dnes na Facebooku zveřejnil chebský občan

Read More...

Výběr jednatele společnosti TEREA: fraška nebo jen kritika opozice?

Na čtvrtečním jednání (11. 4. 2019) chebského zastupitelstva se bude mj. schvalovat nominace Martina Černíka (ČSSD), vítěze nedávného výběrového

Read More...

Mobile Sliding Menu