Víkend v Chebu: tanec, protesty i britské kapely

V rubrice Zpravodajství

Podle předpovědí nás čeká zřejmě zatažený až deštivý víkend. Přinášíme několik tipů, jak s ním naložit.

 

 

 

 

 

 

JARMARK

V sobotu dopoledne lze navštívit tradiční dobročinnou událost – Jarmark radosti. Ten bude probíhat v prostorách chebské VOŠ (tzv. Česká škola) od 10 hodin. Více informací v reportáži rádia Egrensis: http://vimeo.com/64293581

DIVADLO

Od 19 hodin bude mít derniéru inscenace ruského klasika A. P. Čechova Tři sestry. Hra v podání místní divadelní scény se hrála více než 2 roky. Naposledy se také v Chebu coby domácí herec představí Petr Konáš.

PROTESTNÍ POCHOD

Kdo nesouhlasí s plánovanou realizací jihovýchodního obchvatu, může si jít zaprotestovat. A to formou protestního pochodu od Památníku obětem železné opony na hraniční přechod Svatý Kříž, kde proběhne setkání s občany Waldsassenu.

 

KAPELY Z UK

Jak avizuje facebooková stránka chebského klubu Jazz Rock Café, mohou se příznivci drum and bass těšit na sobotní vystoupení Aztek Core. V neděli pak do klubu zavítají britské kapely Alright the captain (na videu) a Bear Makes Ninja.

http://youtu.be/oImmdK4bg30

TANEC

Vyznavači tance přijdou na své v sobotu od 13 hodin v Kulturním centru Svoboda, kde se uskuteční postupová soutěž v tanečním sportu Cena města Chebu.

FOTBAL

Místní celek Hvězdy Cheb nastoupí v sobotu od 17 hodin na stadionu Lokomotivy proti týmu Sokol Žlutice.

POHÁDKA

Čínská hedvábná legenda – tak zní název představení pro děti a rodiče, které se uskuteční v neděli od 15 hodin v KC Svoboda.

 

 

 

 

 

Mohlo by Vás zajímat:

Pravidla od 7. dubna: běh či kolo na silnici stále s rouškou, běh na zlaté dráze bez roušky

Vláda České republiky včera (6. 4.) upravila některé podmínky vztahující se k zákazu volnému pohybu osob. Po zveřejnění úplného znění

Read More...

Z Chebu je dočasně opět vojenské město, armáda hlídá hranice

Vojenská tradice města Chebu se po dvou dekádách opuštěných armádních objektů oprašuje. Alespoň dočasně. Od minulého pondělí jsou v tzv.

Read More...

Na Krajinku smíte, ale nedávejte se do řeči se známými

Krásné jarní počasí, vysoké teploty a prázdniny dětí vs. světová pandemie a zákaz volného pohybu osob v ČR. Můžeme tedy

Read More...

Mobile Sliding Menu