Rada města zvolila jednatelem Hofericu, ODS volbu vetovala

V rubrice Zpravodajství

Dusná atmosféra na chebské radnici doprovázející spor o průběh výběrového řízení na jednatele městské společnosti Lesy města Chebu kulminovala při čtvrteční volbě. Rozhádaná koalice nakonec na zasedání Rady města svou většinou zvolila pravou ruku zesnulého Jiřího Dejmka, dosavadního ředitele Ing. Zdeňka Hofericu.

Rozhněvaní zástupci ODS však proti ČSSD a Volbě pro město uplatnili právo veta a vyžádali si nové výběrové řízení, které má proběhnout na podzim. Vše odůvodnili „dezinformační mediální kampaní“, která se podle nich proti nim vedla.

Informace v našich článcích byly čerpány od členů komise z TOP 09, Svobodných a ČSSD. Zástupci ODS Linda a Mraček, kteří byli členy výběrové komise a podle jiných členů měli toto řízení manipulovat, nám přes závažná obvinění odmítli pro článek poskytnout jakékoliv informace.

Více o kauze píše i Mladá fronta DNES a Parlamentní listy.

Mohlo by Vás zajímat:

Před 49 lety se na náměstí pokusil upálit chebský „Palach“

Ještě donedávna byl čin mladého učně z Chebu neznámý i historikům. Dnes večer (26. ledna 2018 v 19:15 hod.) přitom uplyne

Read More...

Mimořádné zastupitelstvo: schválený rozpočet, nový zastupitel Vrba a stará kauza BOBR

Zasedání chebského zastupitelstva minulý čtvrtek (11. 1. 2018) bylo svoláno především za účelem dodatečného schválení rozpočtu na rok 2018.

Read More...

14. prosinec 2017 – den, který změnil město Cheb

Starosta Jalovec (VPM) a místostarostka Licková (KpCh) odvoláni, novým starostou je Zdeněk Hrkal (ANO), novými místostarosty Michal Pospíšil (ODS)

Read More...

Mobile Sliding Menu